"Yeşil Tesisler Konferansı" Yeşili Düşünenler Bir Araya Geliyor

Yeşili Düşünenler Bir Araya Geliyor

Çevre dostu tesisler yaratmaya yönelik projelerin, ürün ve uygulamaların tartışılacağı 1’inci Yeşil Tesisler Konferansı 15 Aralık 2009‘da İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

1. Yeşil Tesisler Konferansı kapsamında, otel, hastane, okul, AVM, konut gibi tesislerin yöneticilerinin yanı sıra, bu kurumlara hizmet ve ürün sunan tedarikçiler, teknik uzmanlar, devlet kuruluşları ve STK’lar bir araya gelecek ve yeşil tesisler oluşturmaya yönelik çalışmalarını, fikir, deneyim ve başarılı uygulamalarını paylaşacaklar.

Konferansta, tesislerde karbon salımının azaltılması için hayata geçirilmesi gereken proje ve yükümlülükler, düşük karbonlu büyüme modeli, Türkiye’nin de imzaladığı Kyoto Protokolü sonrası gönüllü ve zorunlu karbon piyasaları ve enerji verimliliği uygulamalarının yanı sıra, yeşil bina uygulamaları ve projeleri, verimli su kullanımı ile tesislerde hava ve su kalitesinin artırılması tartışılacak ana konu başlıklarını oluşturuyor.

Türkiye’de sürdürülebilirlik ve çevre bilincinin artmasına katkıda bulunmayı hedefleyen 1’inci Yeşil Tesisler Konferansı’nın ana sponsorları arasında Vitra – Artema, Schneider Electric ve Philips gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları bulunuyor.

Yeşil Tesisler Konferansı
Adres: 15 Aralık 2009 Siwiss Otel The Bosphorus İstanbul
Tel: 212 289 13 70
Fax: 212 332 18 33
Email: info@odakdanismanlik.com

Sosyal Sorumluluk Bilinci İle Özel Katılım Bedeli
1-2 Kişi – 175 TL +KDV
3-5 Kişi – %5 indirim
6-10 Kişi – %10 indirim
11 ve üzeri – %15 indirim

Konuyu Paylaş! Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş