Yepyeni Bir Yaşamın Anahtarı Boğaziçi Simas Konakları

Boğaziçi Simas Konakları

Boğazın Karadeniz kıyılarına komşu Sarıyer sırtlarında hayata geçiren Boğaziçi Simas Konakları, sizlere şehrin hemen yanı başında, tertemiz ve yeşil bir çevrede yepyeni bir yaşam fırsatı sunuyor…

Statü İnşaat kalitesi ile inşa edilen proje, 17 özel konaktan oluşuyor. Büyüklükleri bürüt 567, net 430 metrekare olan konakların kendine ait bahçelerive havuzları bulunnuyor. Geleneksel Osmanlı mimarisinden izler taşıyan özgün mimari tasarımı ile dikkat çeken Boğaziçi Simas Konakları, toplam 11 bin 381 metrekare alan üzerine yükseliyor. Projenin %80 ini ise yeşil alan oluşturuyor. Oturuma hazır halde olan Boğaziçi Simas Konakları‘nda 567 metrekare büyüklüğe sahip konaklar metrekaresi 1340 dolar +KDV ile satışa sunuluyor. Projede 24 ay sıfır faiz veya cazip faiz oranları ile 240 ay taksit fırsatı sunuluyor. Boğaziçi Simas Konakları, Boğaz’a 3 kilometre, metroya 5 kilometre, Maslak’a 8, Zincirlikuyu’ya ise 15 kilometre mesafede yer alıyor.

Herbiri 3 katlı 17 özel villadan oluşan Boğaziçi Simas Konakları, sınırlı sayıda şanslı sahibini bekliyor. Oturuma hazır halde olan proje, sizlere keyifli, dingin ve güvenli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *