Türkiye’nin Yeni Emlak Proje Tanıtım Platformu Projepedia.com Açıldı!

Projepedia Emlak ve Konut Proje Rehberi

Aralık ayında yayın hayatına başlayan emlak ve proje platformu projepedia.com’da, ağırlıklı olarak yeni inşa edilen emlak projeleri hakkında güncel, doğru ve eksiksiz bilgiye kolayca ulaşabilecek, kolay ilan özelliği sayesinde yorulmadan projenizi tanıtabilecek, emlak sektörü hakkındaki en güncel haberleri ve yasal düzenlemeleri takip edebilecek, tek bir tıkla veya haritadan çizerek detaylı ve zahmetsiz arama yapabileceksiniz.

Türkiye’nin yepyeni emlak proje tanıtım platformu projepedia.com yayın hayatına başladı. Aralık ayında yayın hayatına merhaba diyen projepedia.com’da, ağırlıklı olarak yeni inşa edilen emlak ve konut projeleri hakkında güncel, doğru ve eksiksiz bilgiye kolayca ulaşabilecek, emlak sektörü hakkındaki en güncel haberleri ve yasal düzenlemeleri takip edebilecek, tek bir tıkla veya haritadan çizerek detaylı ve zahmetsiz arama yapabileceksiniz.

Projepedia Çizerek Satılık veya Kiralık İlan Ara

Projepedia’da her şey çok kolay

Projepedia’nın sunduğu en önemli avantajlardan biri de kullanıcının işini kolaylaştıran site tasarımı. Projepedia’da yer alan projeleri sadece birkaç adımda, tüm detaylarıyla görüntüleyebilir, Çizerek Arama özelliği sayesinde ilçe, semt veya mahalle bilgilerinizi yazmakla uğraşmadan, aradığınız alanı haritadan kolayca belirleyebilirsiniz.

Projepedia’nın Kolay İlan özelliği sayesinde emlak ilanı vermek de sadece saniyeler sürer. Projepedia’nın veritabanında hem yeni hem eski emlak projeleri yer alır. Böylece ilan vermek istediğiniz projenin tüm özellikleri ve fotoğrafları otomatik olarak karşınıza çıkar. Size sadece belirtmek istediğiniz ekstra detayları eklemek kalır. Proje açıklamalarının hemen altında yer alan Kıyasla özelliğini kullanarak projeleri aynı ekranda yan yana görebilir, detaylı bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Projepedia Kredi Hesaplama

Projenizin yayınlanması içinse projenizi Projepedia’ya iletmeniz yeterli. Projepedia en kısa sürede sizinle iletişime geçip, projeniz hakkında doğru ve detaylı bilgiyi potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulacağı veritabanına ilave eder. Emlak projenizi paylaşmak için Projenizi bildirin bölümünü tıklamanız yeterli. Projepedia’nın sunduğu Avantaj Paketleri ile ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilir, emlak sektörüyle ilgili kapsamlı raporlamalar alabilirsiniz. Avantaj Paketleri ile ilgili detaylı bilgi için Projepedia’yla iletişime geçebilirsiniz.

Emlakla ilgili her şey Projepedia’da

Projepedia, yalnızca Konut Projeleri, Ticari Projeler ve Projelerden İlanlar sayfalarından emlak projeleri hakkında doğru ve eksiksiz bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlamakla yetinmiyor. Emlak sektörü hakkında güncel haber ve kampanyaları, yasal düzenlemeleri, en yeni konut, rezidans ve ofis projeleriyle ilgili detaylı bilginin yer aldığı haftanın evi/ofisi dosyalarını ve özel röportajları da Projepedia’nın Emlak Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Ayrıca emlak alırken, satarken, kiralarken veya kiraya verirken dikkat edilmesi gereken hususlar, emlak işlemlerinde önemli olan konular, konut kredisi ve Mortgage hakkında detaylı bilgiye de yine Projepedia’nın Tavsiyeler bölümünden ulaşılabilir.

Tel: 0212 281 91 26
Fax: 0212 281 91 35
www.projepedia.com
info@projepedia.com

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *