The TOWER Of London

the tower of london2

“THE TOWER”

Londra’nın en yüksek ve prestijli projesi The Tower, 219 daireden oluşuyor. Thames Nehri’nin kenarında yer alan, 180 metre yüksekliğindeki The Tower, sakinlerine Londra’nın eşsiz manzarasının keyfini çıkarma fırsatını sunuyor…

The Tower ödüllü iç mimarlar tarafından tavandan yere üç kat camlı pencereler, gökyüzü bahçeleri, son teknoloji cihazlarla donatılmış mutfak ve banyolar, doğal taş döşemeler ce el yapımı İngiliz doğramaları ile her ihtiyaç düşünülerek tasarlandı. Konforlu soğutmalı yatak odaları ve yaşam alanları, t avan hoparlörleri ve LCD televizyonlar ile saklı bir şekilde yerleştirilmiş tam donanımlı eğlence sistemlerine sahip daireler sakinlerine eksiksiz bir hizmet kalitesi sunuyor.

Daire sakinlerine tahsis edilmiş özel görevli, etkinlik biletlerinin temin edilmesi, parti düzenleme gibi bütün sosyal ihtiyaçlara cevap verirken, teknoloji harikası spor salonu, sonsuzluk havuzu, sauna ve buhar odası, öze lsağlık kulübünün yanı sıra özel sinema salonu, iş salonu, toplantı salonu, yer altı otopark hizmetleri de daire sahiplerinin kullanımına sunuluyor.

the tower of london city

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *