The Istanbul Residence Zeytinburnu’nda Yükseliyor

the istanbul residence2

The Istanbul Residence

YDA Grup ve Kuruluş İnşaat Ortaklığı, Zetinburnu’nda inşasına devam ettiği The Istanbuk Veliefendi’nin bitişinde yeni bir proje daha başlattı…

The Istanbul Residence olarak adlandırılan projenin tasarımı mimar Gökhan Avcıoğlu’na ait. 70 milyon TL. yatırım bedeliyle hayata geçirilen The Istanbul Residence’te teslimler 2014’ün Aralık ayında başlayacak. Lüks detayları ve marmara denizi manzarasıyla dikkat çeken proje, 8 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Projede 351 rezidans daire ve çeşitli alanlarda hizmet verecek 11 ticari ünite yer alıyor.

The Istanbul Residence‘nde ayrıcalıklı rezidans hizmetlerinin kapsamında resepsiyon hizmeti, concierge, lounge hizmeti, oda servisi, kuaför, kuru temizleme, cale parking ve bellboy hizmeti gibi imkanlar sunuluyor. Açık ve kapanabilir yüzme havuzu ile fitness center’in da yer aldığı The Istanbul Residence’ta proje bünyesindeki mağazalarla rezidans sakinleri yüm ihtiyaclarını karşılayabilecek.

1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı The Istanbul Residence‘ta kat bahçeli 1+1 ve 2+1 daire tipleri de sunuluyor. Fiyatların 165 bin TL.den başladığı projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar vadeli ödeme planları sunuluyor.

the istanbul residence zeytinburnu

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *