TAŞYAPI’dan Bağdat Caddesi’ne Fourwinds

fourwinds2

Fourwinds Residence

30 yıldır lüks konut projeleri ile sektörün lider gayrimenkul markaları arasında yer alan Taşyapı, yatırım bedeli 400 milyon dolar olan projesi Fourwinds’e başlıyor…

Anadalu yakasının yaşam merkezi Bağdat Caddesi’nde panaromik İstanbul,  Adalar ve Çamlıca tepesine dokunan manzarasıyla; Kalamış ve Fenerbahçe marinalarına yakın, İstanbul’un her iki yakasınada hakim dört rüzgara adanmış Taşyapı’nın yeni projesi Fourwinds 49 katlı 4 kule ve 420 konuttan oluşuyor. Lüks konut segmentine farklı bir bakış açısı kazandıran, üst düzeyde rezidans hizmetleri sağlayan Fourwinds‘te 87 metrekare ile 655 metrekare arasında farklılık gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere 420 lüks daire yer alıyor.

Basketbol, futbol, voleybol, tenis kortları, açık-kapalı yüzme havuzu, 4 katlı otopark, spor kompleksi ve çocuk oyun parklarınında yer aldığı Fourwinds projesini diğer projelerden ayıran özellikde her kulede iki kat aktivite alanı olarak ayrılıyor. Fourwinds ev sahiplerinin her türlü kutlama, tören için kullanabileceği bu alanlarda Taşyapı iştiraki olan DoubleTree by Hilton İstanbul Moda otel ikramları da sunuluyor.

fourwinds residence

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *