Tasarım Dünyasının Yükselen Kazanımlarından Biri Zift Design

zift design

Zift Design Türk tasarım dünyasının yükselen kazanımlarından biri olan ve 2006 yılında Lütfi Büyüktopbaş tarafından kurulan bir tasarım atölyesi…

Heyecanlı yaklaşımları, neşeli dokunuşları, samimi dilleri ile tasarımlarını ayağa kaldıran ekip mobilya dünyasında bir zift etkisi yaratacağa benziyor. Zift’te ürün tasarımı, iç mimari tasarım, grafik ve resim sanatı bir araya gelerek disiplinlerarası bir kimliğe imza atıyor.

zift design

Mosder’in düzenlediği II. Ulusal Tasarım Yarışması “Ev mobilyası için yeni tasarımlar” Yemek Odası Kategorisi’nde “Piknik” adlı mobilya tasarımı ile ilk birincilik ödülünü kazanan kurucu/tasarımcı Lütfi Büyüktopbaş, çeşitli ödüllerle başarısını taşlandırıyor.

366ya183

28 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında, MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) desteğinde İstanbul CNR Expo’da düzenlenen İMOB İstanbul Mobilya Fuarı’nda da ilgi ile izlenen “366ya183” adlı koleksiyonlarını sunan Zift ekibi, yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı. “366ya183” serisi “Divit”, “Kenet”, “Ser”, “Iz”, “Set”, “Yüzyüze” ve “Gizil” adlı tasarımlarından oluşuyor.

www.ziftdesign.com

zift design 1

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *