Tablolara Deponun Yolu Göründü

Tablolara Deponun Yolu Göründü

Parke duvara, tablonun pabucu dama. Kaindl, parkeleri duvarlara taşıyor, ahşabın sıcaklığı ile evleri sarıp sarmalıyor ve evlerin görsel bütünlüğünün tamamlayıcısı oluyor.

Mozart gibi bir sanat dehasıyla aynı havayı soluyarak eşsiz parkeler üreten, Dünya’nın en büyük parke üreticisi olarak nitelendirilen Kaindl, Salzburg’da ki sanat galerilerini andıran fabrikasında çağa damgasını vuracak yeni bir modele daha imza attı; Floorup. Floorup, parke anlayışına bambaşka bir anlayış getiriyor. Bundan böyle parkeler yalnızca zeminleri değil duvarları da süslüyor.

Kaindl’ın sanatçı ruhunun en yeni yorumu Floorup, Kaindl parkelerini evlerin başköşesine konumlandırıyor. Duvarları kaplayan parkeler ile evlerin görsel ahengi kusursuz bir hal alırken evler, tarzıyla konuşuyor.

Duvarları boş alan hüviyetinden kurtarmak için duvar kağıtları ya da tablolardan başka pek seçeneği olmayan kullanıcıların imdadına yetişen Floorup, parkenin estetik güzelliği ile evleri sarıp sarmalıyor.

Floorup, kutusundan çıkan aparatları ile oldukça kolay monte oluyor. Kendi evinin dizaynırı olmayı hedefleyen tarz sahibi kullanıcılar, Kaindl Floorup’a ve diğer tüm Kaindl modellerine Dendro parke güvencesi ile ulaşıyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *