Steelife’da Çeliğin Gücü Estetikle Buluşuyor

ÇELİK EV MODELLERİ modern çelik ev

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak galvanizli hafif çelik yapılar üreten Dteelife, müşterilerin kullanım amaçlarına, kültürel ve mimari taleplerine, doğa koşullarına uygun lüks ve kalıcı binaları çok kısa sürede inşa ediyor…

Steelife klasik yapı sistemlerine göre daha estetik, daha yüksek ısı ve ses izalasyon değerlerine sahip olan ürünleriyle eşsiz konfor sağlıyor. Özellikle inşaat sezonunun çok kısa olduğu bölgelerde, daha güvenli kaliteli ve en önemlisi çok daha hızlı inşa edilebilen bir sistem olarak öne çıkıyor.

Hafif çelik yapılarda kullanılan kontrüksiyon profili üretimi ile birlikte farklı iklim bölgelerine ve yöresel mimari konsepte göre düzenlenen teknik standartları ve detayları sayesinde kusursuz bir yapı teknolojisi sunan Steelife, doğru altyapı doğru üretim ve doğru hizmet için tüm sektörel dinamikleri harekete geçirerek müşteri memnuniyetini esas alıyor.

ÇELİK EV MODELLERİ modern çelik ev 1

Ekolojik, pratik ve kalıcı lüks binalar…

Steelife %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretiliyor. Kusursuz üretimiyle müşterisine güven verirken, kısa sürede uygulanabildiği için zaman kaybettirmiyor. Teknolojisi ve estetiğiyle özgün bir değere sahip Steelife, uzun ömürlü ve lüks binalarla hem zaman kazandırıyor hem de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Steelife, üretimde kullanılan teknolojiden yalıtıma, konfordan satış sonrası hizmetlere kadar mimarlar, mühemdisler, yatırımcılar ve proje geliştiricilerden konut sahibi adaylarına varan geniş müşteri kitlesine her aşamada güvence veriyor ve Steelife’ı tercih eden müşterilerine “anahtar teslimi huzur” vaat ediyor.

ÇELİK EV MODELLERİ klasik çelik evler 1ÇELİK EV MODELLERİ modern çelik ev 2

1 Yorum Bulunuyor

  • 10 Kasım 2011 | Permalink |

    130 metre kare 2 katlı ev planlarımız varmı ? varsa mail olarak atarmısınız fiyatları ve yapım aşaması teslimat süresi

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *