Soyak, Akıllı Bilgilendirme Sistemi (CBC), “En İyi Mobil Kampanya” Ödülünü Kazandı

Teknolojiden maksimum düzeyde yararlanan ve internetten konut satışı ve canlı destek hizmetleri ile sektöründe ilkleri gerçekleştiren Soyak, yeni “Akıllı Bilgilendirme Sistemi” (CBC) projesi ile Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin “En İyi Mobil Kampanya” ödülüne layık görüldü.

Soyak Holding faaliyet göstermekte olduğu sektörlerde sürdürülebilir gelişim odaklı çalışmalar yürütüyor. Gayrimenkul sektöründeki 48 yıllık tecrübesi ile de yenilikçi, teknolojik uygulamalarla öne çıkıyor. Soyak Yapı’nın interaktif satış ve pazarlama faaliyetlerinde yararlanılan Akıllı Bilgilendirme Sistemi (CBC), Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından “En İyi Mobil Kampanya” dalında ödül kazandı. 15 Ekim Perşembe günü Borusan Oto’da yapılan törenle “En İyi Mobil Kampanya” ödülü, Soyak Yapı satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun’a takdim edildi.

Akıllı Bilgilendirme Sistemi’ni (CBC) ilk olarak Soyak Siesta projesi kapsamında müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla Ağustos ayında uygulamaya başlayan Soyak, İzmir ve çevre illerden 130 bin kişiye SMS yoluyla ulaştı. Hedef kitleye, Soyak Siesta’dan hangi miktarda taksitle daire alabilecekleri sorularak cevaplar tekrar SMS ile alındı. Cevap yollayan 3400 kişi Soyak çağrı merkezi tarafından aranarak daire tipleri ve ödeme seçenekleri hakkında kendilerine bilgi verildi. Böylelikle Soyak Siesta projesine ilişkin bilgi almak isteyen 1000 kişilik kitleye nokta atışı yapılarak ulaşılmış oldu.

Projeleriyle yaşam kalitesini yükseltmeyi ve kent yaşamına yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyen Soyak, sunduğu yenilikçi teknolojilerle müşterilerinin, ihtiyaç duydukları bilgilere kolaylıkla ulaşmalarına imkan sağlıyor. Üst düzey kalite hedefiyle fark yaratan Soyak Müşteri Hizmetleri, böylelikle, verimlilikle birlikte müşteri memnuniyetini de artırıyor.

Soyak’ın CBC kampanya uygulaması Turkcell tarafından örnek vak’a olarak seçildi. Akıllı Bilgilendirme Sistemi (CBC) sonucu, başarılı geri dönüş oranı ile “En İyi Mobil Kampanya” ödülünü kazanan Soyak, Turkcell tarafından da örnek vak’a olarak işlendi. Soyak’ın bu başarısında kampanyanın hedef kitlesinin doğru seçilmiş olması, kampanya mesajının mecraya uygunluğu ile kurgusu, zamanlama ve mekan seçimi önemli rol oynadı. Teknoloji alanında uluslararası çözüm ortaklarıyla işbirliği yapan ve internet uygulamalarında her an güncellenebilen içerikle müşterilerine ulaşan Soyak, yenilikçi yaklaşımıyla ayda ortalama 25.000; lansman dönemlerinde ayda 90.000’e yakın kişiye ulaşıyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *