Sinpaş GYO “BOMONTI TIME”

bomonti time

Zaman Bomonti Time

Şehrin gelişmekte olan bölgelerinde geliştirdiği konsept konut projeleri ile konut ve yaşam anlayışını değiştiren ve bulunduğu yere değer kazandıran Sinpaş GYO projelerinde bulunan farklı yaklaşımlar ile dikkat çeken Bomonti Time, şehir yaşamından kopamayanlar için sunduğu özelliklerle farklılaşıyor…

Bomonti Time mimari tasarımının yanı sıra yaşama keyif katan ayrıntılarda barındırıyor. Her sekiz katta bir yer alan VIP suitler ile penthouse sınırlı sayıda kişiye bu fırsatı yaşama ayrıcalığı sunuyor. Binanın üst katında yer alacak ve İstanbul’un muhteşem manzarası ile konuklarını karşılayacak olan Gentalman Club ile Bomonti Time sakinleri, rahat bir ortamda manzaranın tadını çıkarırken bir yandan da şık bir ortamda dinlenme fırsatı buluyor. Alt katta ise ev ofisler yer alıyor.

Proje genelindeki tüm imkanlar teknolojiyi yakından takip eden sofistike bireylere, günlük iş ve şehir yaşamının karmaşasından uzak sakin bir sığınak sunuyor. Rezidans hizmetleriyle üst düzey rahatlık, 24 saat güvenlik ve çocuklara özel olarak tasarlanan hizmetleriyle kafa rahatlığı, şehir içindeki konumuyla miras niteliğinde yüksek yatırım imkanı sunuyor.

bomonti time rezidans

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *