Rosso İle Mekânlarınıza Sonsuz Çözüm Olanakları

Tasarım odaklı ürünleri ile yaşamınıza kolaylık getirmeyi hedefleyen Terminal’den mekân bölücü sistemi Rosso…

Rosso, hareketli, bölücü panelleri akustik mekân bölümleyici, ışık kesici ve perde olarak kullanılabilen, tavan ya da dikey yüzeylere monte edilebilen bir sistem olma özelliği taşıyor. Ray sistemi üzerinde, birden fazla panele hareketlilik kazandırılmasıyla farklı çaplarda dairesel mekânlar da oluşturulabiliyor. Dikey merkez aksında dönerek ya da iç içe geçerek, sonsuz çözüm olasılıkları sunan bu özel paneller sayesinde akıcı mekânlar elde etmek mümkün.

Mekânın kullanım alanına göre Rosso’nun Mekân bölücü sistemi ve Akustik panel ürünleri ile iki farklı çözüm önerisi bulunuyor.

Rosso Akustik dikey paneller 45 ya da 90 derecelik açı ile ray üzerinde ve kendi ekseninde dönebiliyor. Rosso panellerde kullanılan malzeme akustik panel olabildiği gibi üzerine grafik baskı yapılabilen opak, buzlu, şeffaf paneller de olabiliyor. Paneller ile geniş bir mekânı, derinlik algısını bozmadan tasarlamak mümkün.

Rosso’nun bir diğer ürünü olan CP30 modeli hafif, saydam ve ses emici mekân bölücüsü, doğal bal peteğine benzer bir strüktüre sahip ve kendi ayağı üzerinde durabilen mobil panellerden oluşuyor. Rosso CP30 ile çalışma grupları ve toplantı alanları düzenlenebilirken, açık ofis alanlarında yaşanan akustik sorunlar yarı saydam ve şeffaf olabilen farklı panel seçenekleriyle çözülebiliyor.

Ofisler, hastaneler, oteller veya diğer yaşam alanlarınızı Rosso mekân bölücü sistemleri ile tasarlamak istiyorsanız Terminal showroom’larına uğramanız yeterli.

Konuyu Paylaş! Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş