Parke Sektörünün Öncüsü Geleceğin Mimarlarıyla Buluşuyor!

Parke Sektörünün Öncüsü Dendro Parke Geleceğin Mimarlarıyla Buluşuyor!

Zemin sektöründe devrim niteliği taşıyan yeniliklerin öncüsü Dendro parke, ülkemizin bugünkü mimarlık anlayışının temellerinin atıldığı Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi öğrencileriyle buluşuyor.

06 Nisan 2011 Çarşamba günü, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi’nde gerçekleşecek etkinlikte Dendro parke yetkilileri, bilgi birikimlerini, tecrübelerini ve parke ile ilgili bilinmesi gerekenleri geleceğin mimarlarıyla paylaşıyor.

Eğitime büyük önem veren ve yatırımlarına bu yönde devam eden Dendro, sektörün gelişimine katkıda bulunmak, geleceğin mimar adaylarına bilgi birikimini ve tecrübelerini aktarmak adına geleceğin mimarlarıyla bir araya geliyor.

Parke sektörüne yön veren ve zeminde modanın yaratıcısı olarak bilinen Dendro, genç mimar adaylarının parke sektörünü daha yakından tanımaları, mezun olduktan sonra içerisine girecekleri profesyonel hayata daha kolay adapte olabilmeleri için başlattığı ‘Dendro geleceğin mimarlarıyla buluşuyor’ etkinliklerini geleneksel hale getirmeyi amaçlıyor.

60 bin metre karelik üretim tesisinde Avrupa standartlarında üretim yapan, sektöre birçok yeniliği getiren ve dünyanın en büyük parke üreticilerinden bir olan Kaindl’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Dendro, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileriyle 06 Nisan 2011 Çarşamba günü bir araya gelerek, ‘Dendro geleceğin mimarlarıyla buluşuyor’ etkinliğinin startını veriyor.

Ülkemizin önde gelen diğer üniversiteleriyle devam edecek olan etkinlik kapsamında Dendro, binlerce genç mimar adayına ulaşmayı hedefliyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *