Özgün Mekanlar İçin Eşsiz Zemin Önerileri

SIRADIŞI MEKANLARI HAYAL EDENLER İÇİN TASARLANDI…

ÖZGÜN MEKANLAR İÇİN EŞSİZ ZEMİN ÖNERİLERİ SANATSAL DOKUNUŞLA GELİYOR…

Ressamların tablolarını andıran zemin çözümleri ile sıra dışı ve göz alıcı mekanlar oluşturmak elinizde…

Zeminde moda kavramını doğuran Dendro’nun Türkiye’ye taşıdığı dünya devi Kaindl’dan yepyeni bir seri daha: ‘Soft Touch’… Farklılığı arayan ve başlı başına stil sahibi konsept mekanlar oluşturmak isteyenler için Kaindl, yaşama dair bir çok unsuru sanatla yorumladığı ‘Soft Touch’ serisindeki parkelerini görücüye çıkarıyor.

Adından söz ettirecek, görenlerin zihinlerine kazınacak konsept mekanlar yaratmak isteyenler için Kaindl; ‘Soft Touch’ serisiyle benzerine rastlanmamış güzellikte desenleri, motifleri hatta deri ve taş görünümlü zemin kaplamalarıyla hayalleri zorlayan mekanlar yaratıyor.

Trend Mekan yaratmak isteyenler için tasarlandı…

Gözde mekanlar özgün tasarımlarıyla ön plana çıkar… Tek düzeden öteye geçemeyen, sıradan mekanları görmekten bunalan kullanıcılar için tasarlanan ‘Soft Touch’ serisindeki parkeler, ressamların tuvallerini andırıyor.

Sıra dışı yenilikleri içinde barındıran seride eşsiz desen ve motifler parkeye bir nakış gibi ustalıkla işleniyor. Kaindl’in yeni serisindeki bu parkelerde deri ve taş görünümünü de kusursuz bir şekilde zemine yansıtılıyor. Dünya zemin sektörünün parkedeki en önemli ismi olan Kaindl’ın bu yeni serisinde parkeler; yaşamın, kültürün ve modern hayatın bir karması olan farklı bir sanat yorumu olarak karşımıza çıkıyor.

Yaşamdaki bir çok unsurun sanatla yorumlanmasının yansıması olan Souft Touch serisindeki parkeler, tıpkı, kişiye özel dikilmiş bir gece elbisesi gibi mekanlara tarz ve şıklık kazandırmak için özel geliştiriliyor

Sıra dışı ve konsept mekanlar oluşturmak isteyen; mağaza, cafe- bar, eğlence mekanları ve restorantlar için özel olarak geliştirilen bu seride arzu edilen her mekan ister klasik, ister modern isterseniz de retro tarzı bir konsepte dönüşe biliyor.

Kaliteden ve yenilikçi tasarımdan vazgeçmeyen, sıradanlıktan sıyrılmak isteyenlere duyurulur… Unutmayın Dendro’nun Bağdat caddesindeki showroomuna geldiğinizde kendinizi sanat galerisine gelmiş gibi hissedeceksiniz…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *