Ntepe’de Daireler Tükendi, Hayat Eylülde Başlıyor

Özyurtlar İnşaat tarafından Bahçeşehir Bulvarı üzerinde inşaa edilen Ntepe’de 400 dairenin tamamı satıldı. Ev teslimlerinin eylül ayında başlayacağı Ntepe’de 40 ofis, 40 adet de dükkandan oluşan ticari alanların kiralamasıysa sürüyor. Ofis ve dükkanların aylık kirası 2.000 liradan başlıyor…

20 yılda 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği nokta olan Bahçeşehir Bulvarı üzerinde inşaa edilen Ntepe’de 400 dairenin tamamı satıldı. Ntepe’den daire alanlar eylül ayından itibaren oturmaya başlayacak. Toplam 15 bin metrekare alana kurulan ve merkezi konumuyla dikkat çeken Ntepe’de, 400 konutun yanısıra, 40 ofis, 40 adet de dükkân bulunuyor. Hayatın üç ay sonra başlayacağı Ntepe’de ticari alanların kiralaması ve satışı ise devam ediyor.

Bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yaptıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Bu evlerin ortak özelliği daha yapım aşamasındayken değer kazanması. Ntepe gerek konumu, gerekse yapısı itibariyle eşsiz bir proje. Her dönem sahibine kazandırmaya devam edecektir. Biz Ntepe’nin satışına 2009’un Aralık ayında başladık. Satışa çıktığımız dört gün içinde projenin yüzde 80’ini sattık. Bunda güvenilir bir firma olmamızın yanı sıra fiyat politikamız da etkili oldu. Çünkü Bahçeşehir gibi bir yerde 1+1 daireyi 57 bin liradan, 2+1 daireyi 97 bin liradan, 3+1 daireyi de 157 bin liradan satışa sunduk” dedi. Şu anda 400 konutun tamamını sattıklarını ifade eden Özyurt, “Güvenlikli, sosyal donatılarıyla zengin ve her dönem prim yapan bir konuta sahip olmak isteyenler bizi tercih etti” diye konuştu.

Tesco Kipa yerini aldı

Ntepe’nin konutları kadar ticari alanlarının da ilgi gördüğünü belirten Tamer Özyurt sözlerine şöyle devam etti:

“Projede 40 ofis, 40 adet de dükkan yer alıyor. Ofis ve dükkanların aylık kirası 2.000 liradan başlıyor. Ntepe’deki en büyük dükkanı hipermarket devi Tesco Kipa’ya verdik. Yine Marmaris Büfe projedeki yerini çoktan aldı. Aslında Ntepe’nin ofis ve dükkanları merkezi bir noktada kendi işinin sahibi olmak ya da geleceğe yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Projede yer alan ticari alanları bu ay sahiplerine teslim edeceğiz. Ofis ve dükkanlar faaliyete geçtiğinde bölgede büyük bir hareketlilik oluşturacak.”

Merkezi konuma sahip

Esenkent ve Bahçeşehir arasındaki Bahçeşehir Bulvarı’nda yer alan Ntepe merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Ntepe, Pazartürk’e 100 metre, CarrefourSA Alışveriş Merkezi’ne 300 metre, Migros’a 500 metre ve bankaların bulunduğu caddeye 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Projeye 100 metre mesafede bir okul, 300 metre uzaklıkta da bir hastane bulunuyor. Ulaşımın son derece kolay olduğu Ntepe, Atatürk Havalimanı’na da 25 km. mesafede yer alıyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *