Modern, Cozy ve Pop STÜDYO 24’de sizlerle

stüdyo 24a

Stüdyo 24

Canthay İleri Projeler tarafından TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve TOKİ iştiraki EPP ortaklığı ile Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo 24, sadece 1+0, 1+1, ve 2+1 stüdyolardan oluşan şehrin en yaratıcı ve eğlenceli projesi olmayı hedefliyor…

Konseptiyle fark yaratan Türk ve İtalyan yapımı projede 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolar bulunuyor. Yaşamın ilk 24 saat üzerinden ele alındığı proje, bunu önceki akıcı bir mimari forma, sonra da günün her anına yayışan hizmet anlayışına dönüştürüyor. Projede, canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, home-sinema, toplantı odaları da ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunuyor.

Stüdyo 24 Bahçeşehir’in yanı başında, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’nin merkezinde yer alıyor.Proje yenilikçi, güncel ve minimalist Modern; sıcak, pratik ve rahatına düşkün Cozy; rengarek, enerjik ve sıra dışı Pop başlıkları ile 3 farklı mimari-dekorasyon ve daire çözümleri sunuyor.

stüdyo 24 evleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *