Kiev, Aspen ile Uçuşa Geçiyor…

Kiev, Aspen ile uçuşa geçiyor…

Aspen’in zemininden tavanına kadar iç mimarisini tasarladığı havalimanları mimari başyapıtlara dönüşerek yolcuları büyülüyor. Sheremetyevo (Moskova), Schiphol (Hollanda), Tenerife (Kanarya Adaları), Esenboğa, Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı dış hatlar terminallerinin iç mekan uygulamalarına hayat veren Aspen, Kiev Havalimanı projesi için kolları sıvadı.

Aspen, çeyrek asırdır asma tavan, bölme duvar ve zemin sistemleri uygulamaları yapan, dünyanın sayısız noktasında dev projeleri hayata geçiren bir Türk şirketi olarak, ülkemizi uluslar arası arenada başarıyla temsil ediyor. Birçok dünya devinin (Mercedes, Coco Cola, Microsoft, Tekfen vb…) genel müdürlüklerinin iç mimarisine yön veren Aspen’i, ülkemizin ve dünya’nın ulaşımında kilit rol oynayan havalimanlarında görmeye devam ediyoruz zira Aspen, Kiev havalimanı projesi içinde çalışmalarına başladı.

İstanbul ulaşımının büyük yükünü sırtlayan Taksim – Seyrantepe metro istasyonlarının da iç mimarisini şekillendiren Aspen, ulaşımına estetik çözümler üretmeye devam ediyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *