Kapı, Pencere ve Cam Sektörü TÜYAP’ta Buluşuyor

İstanbul Pencere 2011, Glass Expo 2011, Door Expo 2011 Fuarları

10- 13 Mart 2011 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan “İstanbul Pencere, Door Expo İstanbul ve Glass Expo İstanbul” Fuarları, 3’lü fuar konsepti ile pencere, kapı ve cam sanayilerinin lider firmalarını bir araya getiriyor.

İnşaat ve yapı malzemeleri sektörünün ihracat atılımına katkı sağlamayı hedefleyen kapı, pencere ve cam konularında ihtisaslaşan İstanbul Pencere, Door Expo İstanbul ve Glass Expo İstanbul Fuarları 10- 13 Mart 2011 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşiyor.

Kapı, pencere ve cam sektöründe faaliyet gösteren lider firmaları tek bir çatı altında toplayan TÜYAP fuarları, sektörün bir araya geldiği en önemli uluslararası pazarlama ve sektörel iletişim platformu olma özelliği taşıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi yeni inşa edilen sergi salonlarıyla kapasitesini arttırarak 87.500 m2’de inşaat ve yapı sektörünün birbirini tamamlayan en önemli kollarını 3’lü fuar konsepti ile bir araya getiriyor.

TÜYAP tarafından yurtiçi ve yurtdışında 35’in üzerinde ülkede yürütülen etkin tanıtım çalışmaları sonucunda fuarlara yurtdışından çok sayıda heyetin katılması bekleniyor. 10 – 13 Mart 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de eşzamanlı düzenlenecek olan İstanbul Pencere 2011, Glass Expo İstanbul 2011, Door Expo İstanbul 2011 Fuarları hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.istanbulpencerefuari.com, www.glassexpoistanbul.com, www.doorexpoistanbul.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *