İtalya’nın Ünlü Mobilya Markası JESSE İle Yaşama Keyifli Bir Bakış

JESSE_OTURMA_ODASI  2

Kullanım kolaylığı, özgün ve modern tasarımlı koleksiyonları ile tüketicilerin ilgisini çeken ITALDEKO; İtalya’nın ünlü mobilya markası JESSE ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak fonksiyonelliği bir yaşam konsepti olarak sizlere sunuyor.

1925 yılında Francesco Jesse tarafından İtalya’nın Venedik şehrinde bulunan küçük bir kasabadaki marangoz atölyesinde üretilmeye başlanarak mobilya sektöründeki yolculuğuna başlayan Jesse, Venedik’te 40.000 m²’si kapalı alan olmak üzere 100.000 m² toplam alana sahip fabrikada seksen yılık deneyim ve kalite anlayışıyla üretilmeye devam ediyor.

JESSE_OTURMA_ODASI  1

ITALDEKO tarafından Türkiye’ye getirilen Jesse; tasarım ve imalat teknikleriyle her evde ihtiyaç duyulan fonksiyonelliği sağlıyor. Felsefesinin ana bileşenleri hayal gücü ve pragmatizm olan Jesse’de oturma grupları, kütüphane sistemleri, yatak takımları, gardrop sistemleri, büfe ve sehpalar; Graziella Trabattoni, Sergio Brioschi, Stefano Gallizioli ve Massimiliano Mornati gibi ünlü İtalyan tasarımcılarla ahşap, metal, deri malzemeler farklı duygular ve değişik dokunuşlarla dizayn edilerek tüketiciyi etkisi altına alıyor.

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan Jesse ile; çağdaş, benzersiz ve aksesuarlarla zenginleştirilmiş, kaliteli ve fonksiyonel bir yaşam alanı oluşturuluyor. Farklı ilgi, farklı yorum ve farklı hayallerin bir arada buluştuğu uluslararası bir mobilya markası olan Jesse; Amerika ve Avrupa ülkelerindeki showroomlarından sonra şimdi de bir çok ünlü İtalyan markasını tüketici ile buluşturan İtaldeko’nun Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi’ndeki Showroom’unda değişik yaşam konsepti arayanları bekliyor.

JESSE_WALK IN CLOSET 1

Butik mimari projeler, kişiye ve mekana özel projelendirilen mutfak, mobilya ve banyolar, lüks konut ve rezidans projeleri ile ilgili başarılı çalışmalar gerçekleştiren İtaldeko; 2010 yılında da sürprizlerine devam edecek.

En iyiler için en iyisi ITALDEKO’da…

JESSE_YATAK_ODASI 1

1 Yorum Bulunuyor

  • 21 Mart 2011 | Permalink |

    tasarımları çok beğendim, tebrik ederim.ben de tasarım yapıyorum; ama amatörce.mobilya tasarlamayı seviyorum. tasarımda büyük hayellerim var …..

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *