Güzel Havaların Tadını Tchibo’nun Bahçe Keyfi ile Çıkarın

Tchibo Bahçe Mobilyaları

Isınan havalarla birlikte günün tüm yorgunluğunu attığınız ve belki de en keyifli saatlerinizi geçirdiğiniz bahçeleri düzenleme vakti geldi. Tchibo, yeni teması “Bahçe Keyfi” ile açık havaya çıkmayı daha zevkli hale getiriyor…

Güzel havaların tadı “Tchibo Bahçe Keyfi” ile çıkıyor. Günün her saatinde, tüm aile bireyleri ve sevdikleriniz ile eğlenceli anlar geçirmeniz için sizin yerinize her türlü detayı düşünen Tchibo’nun yeni temasında peyzaj ve piknik zevkine hitap eden onlarca ürün bir arada sunuluyor.

Peyzaj meraklıları için “Bahçe Keyfi” nde bahçe eldiveni, bahçe makası, sulama kovası, düzenleyici, çocuk bahçe seti, 20’li bitki klipsi, paspas, terlik, hareket sensorlu bahçe süsü, 5’li çiçek sticker, büyük bahçe dolabı, su oluğu, bahçe duşu, çöp kutusu dolabı, çöp kutusu kamuflaj dolabı, LED ışıklı fener, güneş enerjili LED spot, dekoratif çoklu priz, LED ışıklı dekoratif taşlar, ışıklı saksı, ışıklı çakıl taşları, LED ışıklı rüzgar gülü seçenekleri yer alıyor. Piknik keyfi için ise Tchibo, barbekü, tekerlekli barbekü, barbekü seti, ızgaralar, çatal-bıçak-kaşık seti, saklama kabı, 4’lü tabak seti, 4’lü servis seti, masa örtüsü, piknik örtüsü, soğutucu çanta, piknik örtüsü, bahçe mobilya seti, bank, sandalye, şezlong, bahçe şemsiyesi, sehpalı sandalyeler, servis sehpası, köşeli bank, sandık, koruyucu kılıflar, 10’lu ahşap karo, şamdan seti, saksı seti, güneşlik, banyo brandası, güneş ve rüzgar koruyucu ürünlerini 9,95 TL.’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

“Bahçe Keyfi” temasından bazı ürünler

Kompakt Barbekü: Bahçede pikniğin tadı barbekü ile çıkıyor… İstenilen yere tahta sapı sayesinde rahatça taşınabilen siyah renkteki barbekünün ızgara bölümü her yüzeyi eşit pişirme imkanı sunuyor. Fiyatı: 89,95 TL.

Izgara Takmı : Paslanmaz çelikten üretilen ızgara takımı; ızgara maşası, ızgara çatalı ve ızgara spatulasından oluşuyor. Fiyatı: 39,95 TL.

Büyük Yer Matı: Kir ve su tutmayan zemini ile piknikler için ideal piknik örtüsü, yeşil gül desenli, çizgili ya da turkuvaz beyaz kareli seçenekleri ile sunuluyor. Fiyatı: 39,95 TL.

Soğutucu Çanta: Turkuvaz, yeşil renklerdeki soğutucu çanta ile yiyecekler istenilen ısıda kalsın… Altı şişenin rahatlıkla sığacağı fermuarlı çanta kolay temizleniyor. Fiyatı: 32,95 TL.

Bank: İki kişilik, kaliteli akasya ağacından üretilen bank ile bahçe keyfinizi tamamlayın… Fiyatı: 269,95 TL.

Sallanan Sandalye: Bahçe keyiflerinize özel, kaliteli akasya ağacından üretilen sallanan sandalye, tüm hava koşullarına dayanıklı… Fiyatı: 229,95 TL.

Sehpalı Sandalyeler: Sandalye ve sehpa bir arada… Ortasında şemsiye yerleştirilebilecek alan bulunan sehpalı sandalyelere, yer kaplamıyor… Fiyatı: 299,95 TL.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *