Faruk Malhan ile Yaratıcılık Üzerine

DAHİ LİSELİLER FARUK MALHAN’LA BİR ARAYA GELİYOR

Faruk Malhan ile Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi Öğrencileri Yaratıcılık Konferansında Buluşuyor

Koleksiyon Mobilya’nın kurucusu tasarımcı-mimar Faruk Malhan, 20 Nisan Çarşamba günü yaratıcılık üzerine vereceği konferansla tecrübe ve görüşlerini ülkemizin özel yetenek ve üstün zekâlı çocuklara eğitim veren tek kurumu TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi’nin (TEVİTÖL) öğrencileriyle paylaşacak. Öğrencilerin katılımıyla yaratıcılığın ışığı hep beraber aranacak, yaratıcılık farklı bakış açılarınca tartışılacak.

Koleksiyon Mobilya Tarabya Kampüsü 20 Nisan Çarşamba günü TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi 9. sınıflarından 40 öğrenciyi ağırlayacak. Faruk Malhan’ın yaratıcılık ve etkin olmanın önemini farklı coğrafyalardan kesitler sunarak vurgulayacağı konferans kapsamında Koleksiyon Kampüsü’nü ziyaret edecek olan öğrenciler hem Faruk Malhan’ın perspektifinden yaratıcılık kavramını dinleyecek hem de konferans sonunda yaratıcılığa dair sorularının cevaplarını Faruk Malhan ile birlikte arayacaklar.

1993 yılında Sezai Türkeş tarafından kurulan ve 2001 yılından bu yana Türk Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi, farklılaştırılmış öğrenme yaşantılarına ihtiyaç duyan üstün zekâ ve özel yetenekliler için sürekli gelişmeye elverişli bir iklim sunmayı hedefliyor. Bu özel yetenekleri insanlığın yararına dönük geliştirmek, onları topluma yön verecek liderler olarak yetiştirmek ve onlara uygun bir öğrenme ortamı sunmak vizyonuyla hareket eden TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi öğrencilerinin yaratıcılıklarını ve yeteneklerini destekleyici, gelişime, değişime, yaratıcılığa ve özgür düşünceye açık bir eğitim sunmayı amaçlıyor.

Faruk Malhan ile Yaratıcılık Üzerine
Tarih
: 20 Nisan 2011
Saat: 14.00
Yer: Koleksiyon Kampüs

1 Yorum Bulunuyor

  • 06 Şubat 2012 | Permalink |

    faruk malhan beyefendinin yaratıcılıgı konusunda yorum yapmak benim hattıme düşmez çünkü kendisi büyük yaratıcıla sahip ama şirketinde 3 yıl çalışanı olarak bu kadar mükemel bu kadar ilkelerine baglı pirensıp sahibi bir insan tanımadım türkiyenın tasarım konusunda yetiştırdıgı sayılı insanlarda biri ve birçok insanada ekmek kapısı açan önemli bir şahsıyet olarak kendisine teşekürü bir borç bilir saygılar sunarım koleksiyon ailesinde 3 yıl kabul ettiginiz için teşekür ederim

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *