Evinizin Güzelliği Mutfağınız İle Fark Yaratın!

Franke, Mutfak ve Banyo Tezgahlarında Solid Surface ile Fark Yaratıyor

Mutfak ve banyo sistemlerinde kalitesi dünyaca bilinen Franke; Solid Surface adlı yepyeni ürün grubuyla mutfak ve banyo tezgahlarında da fark yaratmayı hedefliyor.

Franke Solid Surface’in ısıtılarak şekil alan malzemesi ve zengin renk çeşitliliği sayesinde her tarzın ihtiyacı karşılanabiliyor. Akriliğin doğal malzemelerle birleştirilmesiyle oluşan Solid Surface; esnekliği, ergonomisi, dayanıklılığı ve ışıltısıyla yaşam alanlarına zenginlik katıyor.

Franke Solid Surface, kolay temizlenebilen ve leke tutmayan bir yapıya sahip. Bakteri ve küf oluşumuna da izin vermeyen Franke Solid Surface, sadece mutfak tezgahları için değil, banyolar için de ideal bir malzeme. Işık geçirgen özelliği sayesinde mutfak ve banyoların ara panellerinde de tercih edilebiliyor.

Tasarıma uygun sınırsız seçenek sunan Franke Solid Surface, süpürgelik ve duvar paneli gibi alanlarda ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebiliyor.

Ürün grubunda 24 farklı renk seçeneğine sahip olan Franke Solid Surface, mutfak veya banyo dolapları takıldıktan sonra lazer ölçü alınarak istenen renk, tasarım ve modelde özel olarak hazırlanıp uygulanıyor.

Franke Solid Surface, üretim ve işçilikten kaynaklı olası sorunlarda 10 yıl garanti kapsamında sunuluyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *