Dünya Yapı Sektörüne Yön Vermeye Devam Eden Türk Firması, ASPEN

Dünya Yapı Sektörüne Yön Vermeye Devam Eden Türk Firması!

Çeyrek asırdır yapı sektörünün parlayan yıldızı olarak, Hollanda’dan, Rusya’ya, Kanarya Adalarına, Singapur, Yunanistan, Ukrayna, Romanya, Finlandiya, Sydney ve Erbil’e kadar dünyanın birçok noktasında sayısız prestijli projede ülkemizi başarıyla temsil eden Aspen, dünya çapında ses getiren projelerde yer almaya devam ediyor.

Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu; 2010 yılında % 10 büyüme kaydettiklerini, 2011 yılının oldukça yoğun geçtiğini ve ses getirecek birçok projeye başladıklarını belirtirken, 2011 yılı büyüme hedeflerinin % 15 olduğunu açıkladı.

Gündoğdu; Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Bursa Hilton, Birleşmiş Milletler ofisi, Kiev Havalimanı projelerinin 2011 yılında gerçekleştirecekleri projelerden yalnızca birkaçı olduğunu, şimdiye kadar imza attıkları sayısız dev projenin Aspen’e ve Türk yapı sektörüne çok iyi referanslar kazandırdığını ekliyor. Gündoğdu ayrıca, Sony, Philips, Novartis, Coca Cola, Microsoft, Pfizer, Mercedes, British American Tobacco, IBM, Levi’s, Siemens vb gibi birçok dünya devinin genel müdürlük binalarının, zeminleri, tavanları, duvarları özetle tüm iç mekan uygulamalarının Aspen imzası taşıdığını da hatırlatıyor.

Özetle asma tavan, bölme duvar ve zemin sistemleri üretip, uyguladıklarını belirten Gündoğdu, ülkemizin sayılı elit projelerini de hayata geçirdiklerinin altını çiziyor. Türkiye turizminin bel kemiği olan Antalya’da bulunan ve Türkiye’nin lüks otelcilik anlayışının simgesi haline gelen Mardan Palace, Adam & Eve Hotel gibi iki elit projeyi de büyük bir gururla tamamladıklarını belirtiyor. Gündoğdu, Swiss, Mövenpick, Point Hotel gibi dev projelerin de zemininden tavanına kadar tüm iç mimarisine hayat verdiklerini dile getiriyor.

Gelen yoğun talebi karşılamak için her sene üretim kapasitemizi arttırıyor, yeni distribütörlük anlaşmaları imzalıyoruz ve günden güne her anlamda büyüyoruz’ diyerek sözlerine devam eden Gündoğdu, yılda bir milyon m2 nin üzerinde asma tavan, 70 bin m2 bölme duvar ve 100 bin m2 de yükseltilmiş zemin ürettiklerini, tüm bu üretime ek olarak, Alman Dorma, İtalyan Lualdi ve Rema gibi dünyanın en önemli yapı markalarının distribütörlüklerini de üstlenerek ürün yelpazelerini kalite standartlarından taviz vermeden devamlı genişletmeye özen gösterdiklerini belirtiyor.

Aspen yenilikçidir, özgündür, öncüdür. Tüm ürünlerimiz estetiğin, kaliteyle mükemmel uyumunu yansıtır. İç mimaride estetiği, kalite unsurlarıyla iyi harmanlarsanız, doğru projelerde doğru seçimler yaparak çalışırsanız başarıyı yakalarsınız’ diyen Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu, Aspen’in duruşunu kısaca özetliyor.

Aspen’i Aspen yapan unsurların başında yeniliğe verdiğimiz önem, yenilenirken de kalitemizden ödün vermeyen anlayışımız geliyor’ diyerek sözlerine devam eden Gündoğdu, ürettiğimiz her bir kalem ürün, distribütörlüğünü üstlendiğimiz tüm yapı malzemeleri mükemmeliyetçi ve fark yaratan anlayışımızın simgesi niteliğinde. Bu anlayışımız ışığında çağa damgasını vuran yapılara imza atmaya devam ediyoruz. Son olarak hayata geçirdiğimiz, Başkent’ten İstanbul’a taşınan Vakıfbank’ın 4. Levent’te bulunan Genel Müdürlük ek hizmet binası anlayışımızın en iyi örneklerden bir tanesi diyerek, Vakıfbank binasının şu anda Türkiye’nin en modern iç mekan uygulamalarına sahip yapılarından biri olduğunu vurguluyor.

34. Uluslar arası Yapı Fuarı İstanbul’da bine yakın stand arasından sıyrılarak ‘en iyi stand tasarımı’ ödülünü, geçen yıl olduğu gibi bu sene de biz kazandık…

Yapı Fuarı standımızı son iki yıldır Zoom Mimarlıktan ünlü mimar Atilla Kuzu tasarlıyor. Atilla Kuzu ile uzun zamandır çalışıyoruz, kendisi Aspen’i iyi tanıyor, Aspen’le neler yapılabileceğini iyi biliyor. Dolayısıyla Atilla Kuzu, iki yıldır tasarım harikası standlara imza atıyor. Bizler de, geçen sene olduğu gibi bu sene de ‘en iyi stand tasarımı’ ödülünü kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *