Design Lab 2010’un 8 Finalisti “Halk Özel Ödülü” İçin Yarışıyor

Electrolux Design Lab 2010’daki Favorinizi Destekleyin

Design Lab 2010’un 8 Finalisti “Halk Özel Ödülü” için Yarışıyor

Design Lab tarihinde ilk kez verilecek “Halk Özel Ödülü”nün sahibi internet üzerinden yapılacak oylama sonucu belirlenecek.

Halkın seçiminin dünyaca ünlü jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle kıyaslanmasının heyecan verici olacağını dile getiren Electrolux’ün Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Henrik Otto, sözlerine şu şekilde devam etti:
“İyi bir tasarım, fikirleri kutuplaştırır ve estetik merak uyandırır. Böylece bu oylamanın birincisi halkın gerçek beğenisini yansıtan bir konsepte sahip demektir.”

Electrolux Design Lab’in bu yılki finalistleri geleceğin kompakt yaşam çözümlerini Earls Court, Londra’da 23 Eylül’de gerçekleşecek tasarımın kalbi 100% Design London‘da Ineke Hans, Henrik Otto, Jon Marshall ve Benjamin Hubert’dan oluşan dünyaca ünlü tasarımcılara sunacaklar.

Jürinin sezgisel tasarım, yenilik ve tüketici iç görüsünden yola çıkarak yapacağı değerlendirme sonucu, yarışmanın birincisi 5 bin Avro para ödülünün ve Electrolux Global Tasarım Merkezi’nde 6 ay ücretli staj yapma olanağının sahibi olacak. Design Lab 2010’un ikincisi 3 bin Avro, üçüncüsü ise 2 bin Avro para ödülü kazanacak.

Tüm katılımcılara açık olan halk oylamasına www.electrolux.com/designlab adresinden katılarak favori tasarımınızı destekleyebilirsiniz. Herkesin sadece 1 oy hakkının bulunduğu oylama, 22 Eylül günü saat 23:59’a kadar devam edecek.

Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Finalistler

Dünya çapında 1300’den fazla katılımın olduğu Design Lab 2010’da finale kalan gençler Avustralya, Çin, ABD, Hindistan, İran, Rusya, Fransa ve İsveç’ten.

1 Yorum Bulunuyor

  • EFE
    08 Eylül 2010 | Permalink |

    design lab olağan üstü ! hepsi birbirinden güzel yenilikçi tasarımlar.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *