CENNET’E DÜŞERCESİNE

 Paresa Resorts

Tropikal Güzellik Paresa Resorts

Tropik yeşil doğanın eteğinde, yüzünü maviye, sırtını sanatsal bir şekilde yontulmuş granit kayalıklara dönmüş, dünyanın nefes kesen özelliklerini haykırıyor adeta, Kamala’da yer alan Paresa Resorts…

Hint Okyanusu’nda bulunan, Nicobar adalarının doğu, Tayland’ın batı kıyıları arasındaki Andaman denizinin büyüleyici mavi sularına dönmüş yüzünü, tropik ormanlar ve bahçelerle yeşil taze havasını soluyor. Güneydoğu Asya ülkesi Tayland’ın dünyaca ünlü turizm adasındaki uluslararası Phukhet Havaalanı’na 30 dakika uzaklıkta konumlanan Kamala Burnu’nda yer alan Paresa Resorts’un mimari tasarımı doğal tropik güzelliklerin içinden, sahip olduğu özgün ve dinlendirici bu atmosfere uygun şekilde yükseliyor. Güney Tayland’ın kültürel renklerini taşıyan bu bölge, mimari ve tasarım tarzında modern anlayışı yakalarken zarafetini de korumayı başarıyor.

Muhteşem Banyan ağaçlarıyla çevrili bir alanda konumlandırılan Paresa’nın mimari tasarımı Frank Lloyd Wright esin kaynaklı organik mimari anlayışın bir izdüşümü adeta. 49 lüks villa ve misafir süitleriyle hizmet veren Paresa Resorts, her bir mekânda 270 derecelik bir bakış açısıyla Andaman denizinin büyüleyici güzelliğini garanti ediyor. Çevreye ve doğaya duyarlı hizmet anlayışı ve modern açık plan yaşam tarzını dekorasyona yansıtan tasarımı ile yepyeni bir anlayışa sahip.

Paresa Resorts

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *