Çatı, Cephe, Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı

6. Çatı, Cephe, Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı

Çatı ve cephe sektöründe müteahhitlerle iş ortaklığı fırsatı ÇATI&CEPHE Fuarı’nda. Türkiye’de sektörünün tek organizasyonu olan fuar, orta ve uzun vadede ihracat ve ithalat bağlantılarına adım atılmasına olanak sunuyor. Yalıtım ve estetik, fuarın bu yıl öne çıkan unsurları arasında.

CNR, 29 Mart 2010, İstanbul- 25-28 Kasım 2010 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 6. Çatı, Cephe ve Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı sektördeki yenilikleri görücüye çıkarıyor. Fuarda yalıtım, cephe düzenleme ve teras uygulamaları sektör profesyonellerine çözüm önerileri ile birlikte sunulacak.

ÇATIDER (Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği) ve CNR Ekspo Fuarcılık işbirliğinde açılacak fuarda, cephe kaplama ve uygun yalıtım sistemleri ziyaretçilere uygulamalı olarak gösterilecek. Fuar katılımcılarına KOSGEB ise katılım desteği sağlıyor. Çatı, Cephe ve Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı’nın ihtisas fuarı kimliğiyle çatı ve cephe endüstrisinin gelişiminde belirleyici rol aldığı belirtiliyor.

150 Firma 400 Markayla Katılıyor

Çatı&Cephe Fuarı’na 150 firmanın 400 markayla katılacağı bildirildi. Yapıların dış yüzeyini oluşturan sistemlerin sergileneceği organizasyon, 20 bin m²’lik alanda düzenlenecek. Fuar yetkilileri yalıtım, cephe düzenleme, teras uygulamaları gibi konuların fuarda profesyonellere çözüm önerileri ile duyurulmasını hedeflediklerini bildirdiler. Natural Stone 7.Uluslararası Mermer Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı ve Euro Emlak Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek Çatı Cephe Fuarı’na 50 bin ziyaretçi bekleniyor.

Uygulama Kasabası Kurulacak

Geçmiş yıllarda olduğu gibi “Uygulama Kasabası” konseptinin devam edeceği fuarda ziyaretçilere çatı ve cephe konusundaki ihtiyaç ve çözümler bir arada gösterilecek. ÇATI&CEPHE’de düzenlenecek oturum, panel ve seminerlerde yapı sektörünün çatı, cephe ve yalıtım konularındaki sorunların giderilmesine yönelik önerilerde bulunulacak.

AB ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya fuarın ziyaretçi ülkelerini oluşturuyor.

Camlar, su ve nem yalıtım gereçleri, giydirme cepheler, cephe kaplamaları ve bitirme elemanları, çatı-teras kaplama örtüleri, çatı taşıyıcı sistemler, çatı ulaşım sistemleri, yağmur suyu ve çatı drenaj sistemleri Çatı&Cephe’nin ürün grupları arasında yer alıyor.

Türkiye’de sektörünün ilk ve tek ihtisas fuarı olan Çatı&Cephe, 25-28 Kasım 2010 tarihleri arasında 10.00- 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

6. Çatı, Cephe ve Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı
Organizatör: CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş.
Tarih: 25-28 Kasım 2010
Tel: +90 212 465 74 74
Fax: +90 212 465 74 76-77

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *