“By Kepi” Cemil Topuzlu’da Açılıyor!

Ev Dekorasyonunuz İçin Muhteşem Bir Haber

Mobilya sektörünün ünlü markası, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Cemil Topuzlu’da açıyormuş…

Mobilya sektörünün üretici firmalarından biri olan By Kepi, farklı konseptleri ile yaşam alanlarında stil sahibi çözümleriyle beğenimiz topladı.

Çok yakında Cemil Topuzlu‘da açılacak yeni mağazası ile İstanbul’daki hizmet alanını genişleten By Kepi, her ayrıntının özel olarak tasarlandığı koleksiyonları ile art deco ve art nouveau dokunuşlarının yanı sıra farklı stillere de mağazasında yer veriyor. Yaşam alanları projeleri ile By Kepi, bugün Suudi Arabistan, Dubai, Fransa, Yunanistan, İtalya, Kuveyt, Mısır, Libya, İran ve Kıbrıs’a yaptığı ihracatla adını yurtdışında da duyuran güçlü bir markamız olarak öne çıkıyor.

Özgün ve mükemmeliyetçi bir anlayış ile mekanları projelendiren ve uygulamalarını gerçekleştiren, tamamen “müşteriye özel” çözümler sunan By Kepi, butik çalışmalarla da yeni sezona göndermeler yapıyor. Doğal malzemeyi şekillendirme çalışmalarında dünya modasının ve yeni malzemelerle oluşturulan tasarımların etkisini de yansıtan By Kepi, estetik yaşamlar için kombinasyon farklılıkları ile adından söz ettiriyor.

Kaynak: evmanya

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *