Bun Design Tasarım Yarışmasında Ödül Yağmuru!‏

“Kumbaranı Tasarla” Yarışmasında Ödül Yağmuru! Bun Design Hediye Çeklerinden Sonra Julius Meinl De Dereceye Girenlere Birbirinden Özel Hediyeler Sunuyor!

“Biriktirirken eğlen” temasını konu alan beşinci Bun Design tasarım yarışmasında dağıtılacak ödüllere yenileri ekleniyor. Birinci, ikinci ve üçüncüye verilecek Bun Design hediye çeklerinin yanı sıra Julius Meinl’den kahve makineleri ve ayrıca birinciye, dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından Julius Meinl için özel olarak tasarlanan fincan seti armağan edilecek.

Bun Design genç tasarımcıları keşfetmek ve desteklemek, tasarım dünyasına herkesin ilgisini çekerek tasarımın algı değerini yükseltmek amacıyla yarışma serilerinin beşincisini düzenliyor. Tasarlanacak kumbaranın boyutlarında ve kullanılacak malzemede herhangi bir kısıtlama mevcut değil. Yarışma, tasarımcı, tasarımcı adayı ya da daha iyi yapabileceğini iddia eden herkese açık olup proje son teslim tarihi 15 Aralık 2009’dur.

Bun Design hediye çeklerinin yanında, yarışma birincisine Julius Meinl’den bir adet Gaggia L’amante kahve makinesi, kapsül kahve ve dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından Julius Meinl için özel olarak tasarlanan kırmızı seri fincan seti armağan edilecek.

Yarışma ikinci ve üçüncüsüne ise yine Bun Design hediye çeklerinin yanında Gaggia K111 model makine, kapsül kahve ve klasik beyaz seri fincan seti ödül olarak verilecek.

Konuyu Paylaş! Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş