Bodrum’da Yeni Bir Hayat, Vicem Bodrum

vicem bodrum2

Vicem Bodrum Yalıları

Vicem Yatçılık, Vicem Yapı ile emlak sektörüne giriyor. Firmanın ilk projesi olan Mimar Emre Arolat imzası taşıyan Vicem Bodrum Yalıları büyük beğeni topluyor…

Vicem Bodrum Yalıları, Vicem Yapı’nın mükemmellik anlayışınıda iyi bir şeklide yansıtıyor. Bodrum’a sadece 3 km. uzaklıkta yer alan projede, büyüklükleri 350 metrekare ile 590 metrekare arasında değişen 9 ayrı tipte tripleks katlı 21 villa bulunuyor. En iyi ayrıntıya kadar düşünülerek tasarlanan villalardaki, katlanabilir cam cepheler, havalandırma döngü sistemi, iklimlendirmeyi sağlayan süs havuzları, kapalı otopark, özel iskele, ısıtmalı jet motorlu özel yüzme havuzları ve housekeeping sistemi, Vicem Bodrum Yalıları‘nı öne cıkaran özelliklerden sadece birkaçını oluşturuyor.

Lüks ve konforu göz okşayan sadeliğin ihtişamı ile buluşturan proje, yarım adanın doğal bir parçası gibi görünüyor. Ege ve Bodrum mimarisinin geneleksel rengi olan beyaz duvarlar yerine ağırlıklı olarak camın kullanıldığı villalarda iç ve dış mekanı bir bütün haline getiriyor. Bununla birlikte, ödüllü Mimar Emre Arolat‘ın yenilikçi tasarımları sayesinde mahremiyetten hiçbir taviz verilmiyor. Camlara takılan özel panjur kanatlar sayesinde, kuvetteyken dahi deniz manzarasının tadı çıkartılabiliyor. Her villaya 2 adet kapalı otopark ayrılırken 12 ay boyunca keyifle yaşanabilir bir ortam sunan projede, villaların önünde ana havuza bağlantılı yansıma havuzlarının üzerindeki platformda keyifle yemek tadı çıkarılırken, tüm sitede İtalyan profösürün yarattığı ışıklandırma da farklı bir ayrıcalık sağlıyor. 2012 sonunda tamamlancak olan proje de yer alan 21 villanın 2 ile 3.5 milyon avro olan fiyatları konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.

vicem bodrum yalıları

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *