Bebek Cafe İç Mekan Tasarımıyla Kendine Hayran Bırakıyor

tbc05

Dünyaya farklı bir gözle bakmanın tam karşılığını kafenin iç mekanına yansıtılıyor… Tüm objelere ve eşyalara farklı ebatlarda bakmak ya da çocukların gözünden bakmak…

Tokyo Baby Cafe kusursuz iç mekan tasarımıyla ebeveynler ve çocuklar tarafından oldukça beğeni topladı. Mekanın ana renkleri olarak soft ve pastel tonlar tercih edilmiş.

tbc01

Mavi renginin sakinği mekanı dingin ve huzurlu bir atmosfere çevirmesinde yardımcı oluyor. Beyaz rengi ise maviyi destekler ve ortaya çıkarmak istercesine kendini gizliyor.

tbc02

Kafenin en dikkat çekici köşesi ise dev koltuğun bulunduğu bölüm. Bu kafede büyük ve kçük ayrımları ve zıtlıkları ön plana çıkarılıyor. Bu dev koltukta bunlardan biri…

tbc03

Koltuk çocuklar için bir oyun evi olarak kullanılıyor, ebevynler ise bu tasarımdan oldukça memnun. Keyifli bir zaman geçirmek isteyen ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği hoş bir ortam yakamak projenin asıl amacını oluşturuyor.

tbc04

Spot ışıklandırmalar, pencere görünümlü duvar tabloları, büyük kitaolık gibi bir çok detaylar ise ortama hareket katıyor.

tbc07

tbc08

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *