Bahçe ve Balkon Mobilyaları IKEA’larda!

İkea Mağzalarına Yaz Geldi!

Balkon ve bahçelerde zevkinize göre bir yaz köşesi yaratmak için çeşit çeşit ve rengarenk mobilya ve aksesuarlar tüm IKEA’larda!

Güzel tasarımlı ve fonksiyonel ürünleri düşük fiyatlara tüketiciye sunan IKEA Türkiye’nin yazlık ürün gamı mağazalardaki yerlerini aldı. Baharın ve yazın tadını açık alanlarda geçirmek isteyenlere her bütçeye ve her zevke uygun olarak sunulan yeni 2011 yazlık ürün gamı bu yıl da her yıl olduğu gibi hem kullanışlı hem hesaplı…

8 Kategoride toplam 344 ürün; 244’ü yeni!

IKEA 2011 yazlık ürün gamı, bahçe gereçlerinden, aydınlatmaya, farklı renk ve büyüklükteki şemsiyelerden, masalara, dekorasyondan, mutfak gereçlerine oturma gruplarından tekstillere 8 farklı kategoride toplam 344 üründen oluşuyor. IKEA’nın dış mekan mobilyalarında akasya, robinia ve çam gibi dayanıklı ağaçlar kullanılıyor.

IKEA’nın 2011 Yazlık ürün gamı tüketicilerin hayallerindeki mekanları yaratmalarında onlara farklı alternatif ve seçenekler sunuyor. Değişik boyut ve şekillerde masalar, sezlong ve salıncaklar, enerji tasarruflu bahçe aydınlatmaları ve beyaz, mavi, pembe ve sarının hakim olduğu canlı tekstil ürünleri bu seçeneklerden bazıları.

IKEA’nın yazlık ürünlerinde bu yıl üç aile göze çarpıyor; İskandinav izler taşıyan ve tamamen ahşap ürünlerden oluşan bahçe oturma grubu APPLARÖ, çağdaş tasarımlı, bakımı kolay plastik karışımlı ve yastık kombinasyonlu AMMERÖ ailesi ve masif akasya ağacından yenilenebilir ahşap TULLERÖ ailesi tüm yaz boyunca açık alanlarda muhafaza edilebilir.

APPLARÖ – AMMERÖ – TULLERÖ

IKEA’nın yaz ürün gamında yer alan rengarenk havlular, minderler, minder kılıfları, perde ve masa örtüleri ise GRÖNSKA ve HALLÖ ailelerinden oluşuyor. Barbekü ve sofra takımları, rengarenk mumlar, farklı desenlerde masa örtüleri ve Amerikan servislerinden oluşan renkli aksesuar seçenekleri de farklı beğenilere sesleniyor.

Ürün malzemelerini seçerken çevreye duyarlı bir yaklaşım izleyen IKEA, aydınlatma ürünlerinde güneş enerjisinden yararlanıyor. Güneş enerjisi için üretilen LED aydınlatma ürünleri aynı zamanda yüzde 80’lik bir enerji tasarrufu sağlıyor.

IKEA’dan kullanıcılara pratik öneriler;

Bahçe ya da balkon duvarına asılacak bir kaç kanca ile IKEA’nın katlanır sandalyelerini ve masalarını dilediğiniz zaman ortadan kaldırılabilir ve alanın daha geniş kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
IKEA’nın dış mekanlar için tasarlanan farklı materyallerden oluşan sandıkları ile dış alanlarda kullanılan yastık, masa örtüsü gibi tekstil ürünlerini muhafaza edebilir aynı zamanda oturma ünitesi olarak da kullanılabilirsiniz.
IKEA’nın plastik ve metal malzemelerden üretilen hafif ama şık saksı çeşitleri ile çiçeklerinizin yerlerini kolayca ve sık sık değiştirebilirsiniz. Bu sayede dış mekanlara güzel bir atmosfer katan çiçeklerinizin ihtiyacı olan güneş ve gölgeyi rahatlıkla dengeleyebilirsiniz.
• Modüler olarak tasarlanan IKEA dış mekan mobilyaları ile dilediğiniz kombinasyonları yaratabilir, renkli atmosferlerle zenginleştirebilirsiniz.
IKEA mağazaları, yazı karşılamaya hazırlananları yepyeni yazlık ürünleriyle bekliyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *