Aydınlatma Merkezi Yeni Markaları ve Son Aydınlata Teknolojileri İle Lighttech 2010 Fuarı’nda

aydınlatma merkezi 4

AYDINLATMA MERKEZİ® Aydınlatma Sektörü’nde kurumsal ve online satış kanallarından geliştirdiği yeni projelerini LIGHTTECH 2010 Fuarı’nda sundu.

Avrasya’nın en önemli fuar organizasyonlarından biri olma hedefini taşıyan LIGHTTECH 2010 Fuarı, 11 – 14 Mart 2010 tarihleri arasında AYDINLATMA MERKEZİ®’nin de desteğiyle CNR Expo Fuar Merkezi’nde yapıldı. Türkiye’de elektrik ve aydınlatma pazarının gelişmesini ve sektördeki profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen fuarın Avrupa, Asya ve Afrika ülkeleri olmak üzere tüm dünya pazarını hedef alarak standartların oluşturulmasına ve kalite yaratılmasına katkı sağlaması amaçlandı.

“TEK MERKEZ, TAM ÇÖZÜM” Sloganı ile hizmetlerini sürdüren AYDINLATMA MERKEZİ®, temsil ettiği REGGIANI, FABBIAN, LUMEN CENTER ITALIA, METALSPOT ve RELCO GROUP gibi dünyaca ünlü markaların yeni aydınlatma teknolojilerini fuar standında ziyaretçilere sundu. REGGIANI ürünlerinin lansmanının yapıldığı fuarda aynı zamanda “Türkiye’nin İlk Online Aydınlatma Merkezi” AYDINLATMALAR.COM’un yeni yüzü tanıtıldı.

aydınlatma merkezi 1

AYDINLATMA DEVİ REGGIANI TÜRKİYE’DE

1957’de İtalya’da kuruluşundan bu yana en son teknolojiyi takip ederek büyüyen REGGIANI, Aydınlatma Teknolojileri Sektörü’nde dünyanın en bilinen markalarından birisi haline geldi. Teknik ve Mimari aydınlatmada en iyiler arasında olan REGGIANI bir çok ülkede havaalanları, metrolar, otel zincirleri, spor kompleksleri, showroomlar, alışveriş merkezleri, ofisler, müzeler ve sergi salonlarını aydınlattı. Bugün markanın İtalya, İngiltere, Amerika ve Çin’de bulunan tesislerinde üretilen aydınlatma ürünleri dünyanın 80’den fazla ülkesinde kullanıcılarla buluşuyor.

AYDINLATMA MERKEZİ®, LIGHTTECH 2010 Fuarı’nda, 50 yılı aşkın tecrübesiyle Teknik Aydınlatma Ürün ve Sistemleri konusunda hizmet sunan REGGIANI’yi Türkiye Aydınlatma Sektörü ile tanıştırdı.

aydınlatma merkezi 2

AYDINLATMA MERKEZİ® Hakkında

AYDINLATMA MERKEZİ®, bir yapı projesini tümüyle aydınlatabilecek proje ve satın alma hizmetlerini tek merkezde yönetir. Ürünlerin toptan, proje bazlı ve perakende satışını “birinci el” olma avantajı ile gerçekleştirir. Aydınlatma Tasarımı, Satış ve Proje Uygulama hizmetlerini aynı merkezden sunar. Politikamız: TEK MERKEZ, TAM ÇÖZÜM, EN UYGUN BÜTÇE ‘dir.

AYDINLATMA MERKEZİ® Proje Ekibi, yurtiçi ve yurtdışı tedarikçi ve çözüm ortaklarının desteğiyle projelere bilgi ve tecrübesini aktarır. Şirketimiz yerli imalatçılarla sürdürdüğü işbirliğinin yanı sıra konusunda dünya lideri REGGIANI, FABBIAN, LUMEN CENTER ITALIA, METALSPOT, RELCO GROUP gibi aydınlatma üreticilerinin Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.

Oluşumumuzun mimarlık ve yapı sektöründeki 39 yıllık tecrübesi, müşterileri ile kurduğu profesyonel iletişimi, karşılıklı faydaya dönüştürür. Proje sürecinde oluşan ortak tasarım dili ışığında merkezimiz, projelerin özel tasarım ve özel imalat ihtiyaçlarına yurtiçi ve yurtdışından cevap verebilmektedir. AYDINLATMA MERKEZİ®, Ulus İstanbul Showroom’unda örnek ürünleri inceleme ve proje ekibi ile yüz yüze Proje Toplantısı düzenleme imkanı sunmaktadır.

aydınlatma merkezi 3

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *