ANTONİO LUPİ TASARIMI DUŞAKABİNLER

Hiç duşakabinleri bukadar dekoratif olabileceğini düşünmüşmüşdünüz… Antonio LUPI’nin duşakabin tasarımları dekoratif kalıplar oluşturarak yaratıcılığı yepyeni  bir boyuta yükseltiyor. Amacı banyo ürünlerini daha kapsamlı bir boyuta ulaştırmak. Bu dekoratif desenler ve kalıplar kişiselliği ön plana çıkartıyor. Droglasstan yapılmış desenli süslemeler tasarımı zenginleştirmiş. Modern ifadelerde kodbar, çiçekdeseni ve birçok yeni süslemeyi seçebiliyorsunuz. Bu tarz bir tasarımı genellikle iç mimarlar oldukça sık kullanıyor. Tüm modeller cam kabinin dış yüzeyine uygulanıyor. Bu yeni kodlar kendi stil ve özgür tarzı yansıtıyor.

Have you ever thought about having decorative shower doors? Antonio Lupi takes creativity to a whole new level by introducing decorative doors to his Shower Box design. His aim is to provide a more complete range of bathroom products. The decorated doors are the perfect choice for anyone interested in spicing up their personal space. They are made in Duroglass and enriched with a range array of patterned decorations. Modern expressions are used, such as code bars or people signs, but you can also choose a big flower pattern for instance. These will add a bit of privacy while offering quality visuals on a surface often neglected by interior decorators. All patterns are applied on the outer side of the glass door. This innovation gives great liberty in expressing your own style in new ways. With this new addition from Antonio Lupi surely no bathroom will look (or feel) the same again.

1 Yorum Bulunuyor

  • 22 Ağustos 2010 | Permalink |

    merhaba.. duşakabin modelleri ararken sayfanızı ziyaret ettim tesadf snucu..Barkod modeli uygulamış tasarım çok ilgimi çekti keşke yeni evimde de olsa diye düşündüm.. :(( ama Mersinde yaşıyorum .buralarda yok kii

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *