Anadolu Hisarı’nda Beykonak Evleri

beykonak evleri2

Beykonak Evleri

Anadolu Hisarı Otağtepe’de 14 bin metrekare arasa üzerine konumlandırılan, 110 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Beykonak Evleri’nde 6 konakta 54 bağımsız bölüm bulunuyor…

İki binanın en yakın mesafesinin 14,5 metre olarak tasarlandığı projede 20 farklı izalasyon malzemesi kullanılarak alt-yan ve üst-yan ısı ve ses izalasyonu sağlanıyor. 167 metrekareden 458 metrekareye kadar 2+1’den 5+1’e farklı bahçe dubleksi, çatı dubleksi, ara kat dubleksi alternatifi sunulan Beykonak Evleri‘nde ayrıca her daire için 25 metrekare müştemilat ayrılıyor. Metrekare fiyatının 4 bin 500 dolara başladığı Beykonak Evleri‘nde en düşük daireler 950 bin dolar, en yüksek daireler ise 3 milyon 500 bin dolardan satışa sunuluyor. Mimarisi Çamoğlu Mimarlık Ömer Çamoğlu imzası taşıyan projenin 24 ayda tamamlanması planlanıyor.

Beykonak Evleri‘nde evler akıllı bina altyapısı ve kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 güvenlik sistemi ile korunuyor ve en kücük daireye bile 4 araçlık kapalı otopark tahsis ediliyor. Beykonak Evleri‘nde her evde bulunan akıllı bina altyapısı; senaryolu ışıklandırma sistemi, görüntülü interkom sistemi ile girişe ve site içi güvenlik kameralarına bağlanabilme olanapı, hizmetli odaları ile interkom bağlantısı, evin, girişine entegre edilicek olan dokinmatik panelden tüm akıllı ev sistemini kontrol edebilme olanağı, IP entegrasyonu sayesinde Ipad yada Iphone aracılığı ile akıllı ev sistemini kumanda edebilme özelliği, tüm dairelerde yangın uyarı sistemi, hazır klima tesisatı, merkezi jeneratör, kablolu TV altyapısı, ADSL altyapısı bulunuyor.

Beykonak Evleri, 6 bin metrekare kapalı sosyal donatı alanlarında açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası ve hamam sunuyor. Beykonak Evleri‘nin yer aldığı Otağtepe; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 2 dakika, Levent-Maslak bölgesine 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne ise 15 dakika mesafede yer alıyor.

beykonak evleri resim

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *