Alkışlar Türk Mimarisine !

varyap ödül

Türk Mimarisinin Başarısı

Dünyanın en saygın gayrimenkul yarışmları olan Property Awards ve Cityscape Dubai’den Türk mimar ve inşaat yatırımcılarına çdül yağdı. İnşaat sektörünün yüzünü güldüren ödüller, tüm dünyanın da beğenisini kazanmaya aday..

Dünyanın en iyi emlak profesyonellerini belirlemeyi amaçlayan ve Uluslararası Gayrimenkul ödülleri organizasyonunun bir parçası olarak gerçekleştirilen “2010 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Yarışması”nda, üç Türk firması farklı katagorilerde aldıkları bölge birincilikleri ile göğsümüzü kabarttı. Mimar Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak’ın imzasını taşıyan Autopia, Avrupa’nın en iyi “mixed-use” mimari projesi ödülünü aldı.

Varyap tarafından hayata geçirilen Varyap Meridian, hem yüksek bina, hemde çok katlı konut mimarisi kategorilerinden Avrupa’nın en iyi projesi seçildi. Antalya Bebek’ te bulunan Carya Golf Club ise, Avrupa’nın en iyi golf sahası olarak değerlendirildi. Ödüller, 24 Eylül tarihinde, Londra’da , Mayfair Park Lane Hotel’de gerçekleştirilen görkemli vir gala yemeği ile sahiplerini buldu..

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *