AHK Interiors Contract Furniture

1996 yılında kurulan AHK Interiors Contract Furniture iç mimarlik, mimari tasarım, proje yönetimi ve uygulamaları alanlarında projeler yürütmekte ve hizmet vermektedir.

Antalya Organize Sanayi bölgesinde bulunan 10000 m2 lik kapalı alana sahip tesisimizde ise sabit ve hareketli mobilya üzerine seri üretim yapmaktadır. Bunun yani sıra, firmamız ahk Interior Design Contracting adı altında otel, yaşam alanı, konut, ofis, kurumsal yapı ve iş merkezi gibi farklı mekan ve yapıların anahtar teslimi ince yapı işlerini yürütmekte ve mimari uygulamalarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ

Merkez ofisi Antalya Organize Sanayi bölgesinde bulunan ahk Interiors, sabit ve hareketli mobilya üretiminin yanısıra, otel yatırımları ve yaşam alanları için ihtiyaç duyulabilecek tüm iç mimarlık uygulamaları ve dekorasyon işleri için projeler yürütmekte ve mimari uygulamalarda profesyonel çözümler sunmaktadır. Yaşam alanlarına dair her türlü dekorasyon ihtiyacına çözüm getiren ahk Interiors, özel üretim mobilyalarının yanısıra aksesuar, döşemelik ve perdelik kumaşlar, duvar kağıtları, aydınlatma, banyo ve mutfak mobilyaları gibi bir çok farklı alanıda bünyesinde bulundurmaktadır. Turizm sektöründeki yatırımcılara fikir vermesi amacıyla tesisimizde 2 tip otel odası sergilenmektedir. ahk Interiors’in sağlamış olduğu bu imkan sayesinde, yatırımcılar oda ve genel mekan mobilyaları ile ilgili kritikleri şantiye aşamasından önce bu mekanlarda yapabilme imkanı bulabilmektedirler. müşterilerine verdiği iç mimari tasarım, konsept geliştirme, ürün seçimi ve dekorasyon danışmanlığı hizmetlerinin dışında ahk Interiors alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ile hem yurtiçi hemde yurtdışı projelerinde aktif bir rol oynayarak rasyonel çözümler ile estetiğin birleştirilebileceğini kanıtlamakta ve müşterilerinin beklentilerini başarıyla karşılamaktadır.

ÜRETİM

2003 yılında en iyiyi ve en kaliteliyi üretmek amacıyla kurulan ve günümüze kadar birçok projeye imza atmış ahk Mobilya Fabrikası 10.000 m2’lik kapalı bir alana sahip olan tesisinde seri üretimine devam etmektedir. Kurulduğu günden beri sayısız özel konut, otel ve kurumsal yapı projesinin ahşap uygulamalarını başarıyla tamamlayan fabrikamızda otel mobilyası ve seri üretim bantı, sandalye ve döşeme atölyesinin yanı sıra yüksek standartlara sahip bir boyahane hattı da yer almaktadır. Antalya’nın en modern üretim fabrikası olan ahk Mobilya Fabrikası, proje işlerinin yanında tüm mobilya ve döşemeli ürünlerin imalatlarını da yapmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen ahk tüm faaliyet alanlarında kendini yenilemeyi ve uluslararası standartlarını yakalamayı hedeflemektedir. Bu bağlamda ahk kalite sistemini oluşturmuş ve bunu ISO 9001:2000 (Kalite Yönetimi Sistemi) somutlaştırmıştır. Sosyal sorumluluk ilkesi çerçevesinde, çevre sorunlarına karşı olan duyarlılığını ISO 14001:2006 (Çevre Yönetimi Sistemi) belgesinide bünyesine ekleyerek kanıtlamıştır. Aynı zamanda ahk 30, 60, 90 ve 120 dakikalık yangına dayanımlı kapıların üretimi ile ilgili BM TRADA TIMBER FIRE DOORS BS 476-PART:22 sertifikasına da sahiptir.

MERKEZ OFİS
Adres: Organize Sanayi 2.kısım 24.Cd. No: 18 ANTALYA / TURKEY
T +90 242 258 01 50 pbx
F +90 242 258 01 54
ahk@ahk.com.tr

ŞUBE
Adres: Eytam Cd. Açıkhava Apt. No: 25 / 1 İSTANBUL / TURKEY
T +90 212 343 11 70
F +90 212 343 11 72
contractistanbul@ahk.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *