7 bin 600 TL. Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

ayisigi-vadi-evleri

Ayışığı Vadi Evleri

Demir İnşaat Beylükdüzü’nde hayata geçirdiği Ayışığı Vadi Evleri’nde sadece %5 peşinatla ev sahibi yapıyor. Kişiye özel ödeme seçeneğinin sunulduğu projede, 2012′ de %5 peşinat ödenerek geri kalan kısmı ise 2013’te ödeme şansı sunuluyor…

Demir inşaat’ın 2013’te başlama fırsatı sunan kampanayası ile Ayışığı Vadi Evleri‘nden 152 bin Tl.’lik bir daireye 2012 de sadece 7 bin 600 TL. peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün. Geri kalan % 75 lik kısım, yani 114 bin TL. için bugünkü oranlardan banka kredisi kullandırılıp ödemelere maksimum 12 ay sonra, yani teslimden sonra başlanabiliyor, konuta taşındıktan sonra ise peinatın geri kalan kısmı olan 30 bin TL. ödeniyor. Üstelik tüm bunlar banka garantisi altında sunuluyor.

Ayışığı Vadi Evleri bünyesinde 489 konut, zengin ve iyi planlanmış spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulubü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor. Ayrıca basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bulunuyor. Cafe, restaurant, sinevizyon salonu, bay-bayan kuaför, terzi, kuru temizleme, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi ise diğer hizmetler arasında yer alıyor.

ayısıgı vadi evleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *