5.Uluslararası Kapı ve Yan Sanayi Fuarı 2011 “Door Fair Turkey”

5.Uluslararası Kapı ve Yan Sanayi Fuarı 2011

2011 YILINDA SATILACAK KAPILAR SEZONUN İLK FUARINDA SEÇİLECEK..!

Dünyanın en büyük ve en önemli Uluslararası Kapı İhtisas Fuarı olan DOOR FAIR TURKEY, 10-13 Şubat 2011 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi /Yeşilköy de sezonun ilk fuarı olarak kapılarını açıyor. Kapı Fuarını marka haline getiren Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen 5.Uluslararası Kapı ve Yan Sanayi Fuarı 2011 yılı içersinde geçtiğimiz fuarlara istinaden çok daha hacimli geçeceğinin sinyallerini veriyor.

4. yılında tüm dünyada sektörün bildiği ve takip ettiği bir organizasyon haline gelen KAPI FUARI resmi olarak almış olduğu Uluslararası Fuar ibaresi ve her yıl gelişen içeriğiyle yurtdışından gelecek ziyaretçiler ve katılımcılar açısından tercihlerde 1. Sırada yer alıyor. Her yıl artan yabancı yatırımcı ve ziyaretçi ilgisi, yapacağımız etkin çalışmalarla 2011 yılında da artarak devam edeceğini müjdeliyor.Katılımcıların yüksek oranda verim alabileceklerini belirten Demos Fuarcılık yetkilileri; müteahhitler, mimarlar, inşaat şirketleri, ihaleler ve diğer yeni anlaşmaların gerçekleştirilmesinden önce kapılarını açacak olan 5. Uluslar arası Kapı Fuarını 2011 yılı içersinde Şubat ayını özellikle seçtiklerini belirttiler.

DOOR FAIR TURKEY

2011 yılında satılacak olan kapılar sezonun ilk fuarında seçilecek. Dünya kapı sektörünün Türkiye’de düzenlenen en büyük ve tek olan 5. ULUSLAR ARASI KAPI ve YAN SANAYİ FUARI 10 – 13 Şubat 2011 tarihinde Istanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’ de sizleri bekliyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *