4. Uluslararası Yeşil Enerji Konferansı

Uluslararası Yeşil Enerji Konferansı 2011

Anadolu Üniversitesi ve Uluslararası Yeşil Enerji Birliği (International Association for Green Energy – IAGE) tarafından gerçekleştirilecek olan 4. Uluslararası Yeşil Enerji Konferansı, konusunda uzman çok sayıda uluslararası konuşmacıyı bir araya getirecek. Konferansta, çevresel etkisi yok edilmiş veya düşürülmüş enerji kullanımı hakkında en güncel teknik bilgiler ve araştırma sonuçları paylaşılacak.

5 – 9 Haziran 2011 tarihleri arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan konferans, enerji ve çevre sektörlerindeki son gelişmeleri münazaraya açmayı ve sürdürülebilir kalkınma ile enerji güvenliğinde geleceğe dönük yaklaşımları şekillendirmeyi hedefliyor.

Konferansa, çevre ve enerji alanlarında özellikle politika üretme, teknoloji geliştirme, işletme ve pazarlama alarında çalışan ve üreten araştırmacılar, bilim insanları, mühendisler ile uygulamacılar bekleniyor.

Başlangıç Tarihi: 05 Haziran 2011
Bitiş Tarihi: 09 Haziran 2011
Yer: Anadolu Üniversitesi, Eskişehir
Organizasyon: Anadolu Üniversitesi tarafından, Uluslararası Yeşil Enerji Birliği (International Association for Green Energy – IAGE) işbirliğinde.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *