2011 Tüyap Yapı Fuarında Yer Yerinden Oynayacak

2011 Tüyap Yapı Fuarında Yer Yerinden Oynayacak!

Yapı ve zemin sektörüne yön veren Aspen, özel ve prestijli yapılar için ürettiği ve distribütörlüğünü üstlenerek ülkemize getirdiği yeni asma tavanlarını, bölme duvarlarını ve kapı modellerini 27 Nisan – 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Tüyap Uluslararası Yapı fuarında görücüye çıkarıyor…

Microsoft, Coca Cola, Novartis, Gama Holding vb onlarca dünya devi markanın genel müdürlük binalarını Mardan Palace, Adam & Eve gibi ülkemizin en elit otellerinin zeminlerinden tavanlarına kadar iç mimarisini şekillendiren Aspen, 2011 Yapı Fuarında tüm ilgiyi 7. Salona toplayacak.

Alışılagelmiş duvar kavramını yeni nesil bölme duvarlarıyla yıkan, kasvetli, hantal duvarları tarihe gömerek ufkumuzu genişleten Aspen, eşsiz bölme duvar serisine iki yeni model daha ekledi, Vetrona ve Diversa. Yeni nesil bölme duvarlar görsel güzelliği kullanım kolaylığı eşliğinde mekanlara taşırken, gün ışığının mekan içerisinde özgürce gezinmesine olanak tanıyan saydam yapısıyla da enerji tasarrufu sağlıyor.

Modern ofislerin vazgeçilmez unsuru olan kapı modellerine de yenilerini ekleyen Aspen, Alman Dorma, İtalyan Lualdi ve Rema modellerini de görücüye çıkarıyor.

Görsel ve işlevsel bütünlüğün tamamlayıcısı olan asma tavan sistemleri için de yeni çözüm önerileri getiren Aspen, Integra Expanded ve Integra özel çözüm asma tavan sistemlerini kullanıcının beğenisine sunuyor.

Aspen tüm yeni ürünlerini sergileyeceği, en iyi stand tasarım ödülüne bir yenisini daha eklemeyi hedeflediği standı ve ürünleriyle TÜYAP Yapı Fuarını iple çekiyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *